עודד שיקלר - רמון תיירות מדבר

שאלנו את עודד שיקלר מחברת טיולי השטח "רמון תיירות מדבר" איך נראים החיים כשאתה חולק את ימיך בין לב מכתש רמון והעיירה מצפה רמון. הוא ענה בקצרה כי הוא צריך לחזור מהר לשטח


מערכת מפה | 18.6.2014
רמון תיירות מדבר
בעל העסק: עודד שיקלר
איפה? מצפה רמון
שנת הקמה: 1999

מתי פתחתם את העסק ומה הביא אתכם לפתוח אותו?
רמון תיירות מדבר קיימת מזה 15 שנה. החברה היא אחד מעסקי הג'יפים וטיולים הוותיקים בנגב והסיבה הראשונית לפתיחת העסק הייתה מעבר פיזי למצפה רמון ואהבה גדולה לשטח.

מה אתם הכי אוהבים בעבודה במכתש רמון ובסביבתו? מהו המקום האהוב עליכם באזור?
הדבר שאנו הכי אוהבים הוא העובדה שבסוף הטיול האנשים רואים את המדבר בצבעים שמחים יותר ויוצאים בתחושה שהמקום לא כל כך מפחיד או משעמם כפי שחשבו קודם לכן. המקום האהוב עלינו הוא פסגת הר גוונים המרהיבה שממנה נפתח נוף לכל אורך מכתש רמון. זוהי מהתצפיות הפנורמיות היפות בארץ.

איפה עוד אתם אוהבים לטייל בארץ?
בתור אנשי מדבר אנו אוהבים מאוד את אזור הרי אילת והערבה וממש מרגישים שם "בבית".

מה מייחד את רמון תיירות משאר חברות טיולי הג'יפים? מה "המוצר" הכי פופולרי שלכם?
מה שמייחד אותנו לדעתנו הוא העובדה שכל הצוות שלנו חי במצפה רמון ונושם את המכתש וסביבתו כל יום וכל השנה. אנחנו עוברים השתלמויות מקצועיות הן בהדרכה והן בנהיגות שטח. המוצר הפופולרי שלנו הוא טיול ג'יפים במשך 4 שעות במכתש רמון.

במהלך השנים שאתם מוציאים אנשים לשטח, יש חוויות ואנשים הזכורים לכם במיוחד?
ישנן המון חוויות שאנו זוכרים אבל לרוב הטיולים הארוכים ולינות הלילה עם הארוחות שאנו מספקים הם בדרך כלל החוויות החזקות שנצרבות אצלנו חזק בזיכרון.

עד כמה אתם קשובים לביקורות או הצעות ייעול של הלקוחות? האם שיניתם משהו בעקבותיהם?
תמיד. כחלק מדרך חיינו אנו פתוחים לשמוע הצעות ייעול, תשבוחות וגם ביקורת בונה ומקבלים הכל באהבה. כרגע, בעקבות בקשות של לקוחות אנו מספקים גם ארוחות כשרות בשטח.

לאיזה אתרי תיירות, לינה ואוכל באזור אתם ממליצים ללקוחות שלכם ללכת לפני או אחרי הטיול ברמון תיירות מדבר?
המלצותינו לגבי לינה או הסעדה באזור מאוד קשורה בבקשת הלקוח ואופיו לכן קשה להמליץ על אתר זה או אחר. בכל אופן קיימות הרבה אפשרויות לבילוי באטרקציות מקומיות כמו מרכז המבקרים החדש, חוות האלפקות, מועדון הג'אז וכדומה.
מאמרי מערכת