המחירים הנמוכים והמסאג' הנעים: כל הסיבות לחגוג את הסילבסטר בצימר עם ספא

צימרים עם ספא שונים מבתי המלון. האווירה בהם אינטימית, והקשר עם המטפלים שבנו את המקום במו ידיהם הופך את החוויה להרמונית. ערב השנה החדשה יוצא השנה גם במוצאי שבת וגם בחופשת חנוכה. זה הרגע לתכנן חופשת ספא זוגית.


טלי מאיר-צ'יזיק | 7.11.2018
צימר זמן חלום
חגיגות השנה החדשה מתקרבות, ואפשר לשמוע את תקתוק השעון הסופר לקראת שנת 2017. לא חסרים אירועים חגיגיים לקראת השנה האזרחית החדשה: מסעדות מגישות תפריטי טעימות מיוחדים, הופעות מוזיקה וסטאנדאפ ברחבי הארץ ושלל מסיבות מיוחדות. יש כל כך הרבה דרכים לחגוג את השנה החדשה, אבל דרך אחת מיוחדת לחגוג אותה עם האנשים שאנחנו אוהבים.

ערב הסילבסטר יוצא השנה במוצאי שבת (ובחופשת חנוכה), זמן שבו המחירים בצימרים פשוט מצוינים. כך אתם יכולים לפתוח את השנה החדשה עם האדם שאתם אוהבים בצימר-ספא מפנק, מקום שבו הספא הוא רק שלכם ולא כמו במלון הומה אדם, ולפתוח את השנה החדשה ברוגע מוחלט. בואו לגלות איפה תוכלו ליהנות גם מג'קוזי מפנק, סאונה מחממת וטיפולי מרגיעים לגוף ולנשמה.
צימר וספא זמן חלום באמירים,
צימר וספא זמן חלום באמירים, באדיבות המקום
זמן חלום: מקום מחוץ לזמן

באמירים, הישוב הצמחוני במרכז הגליל, כבר הבינו שהנכסים הגדולים ביותר שלהם הם הנוף, השלווה והריחוק. ארבע הבקתות של זמן חלום עושות שימוש מופלא בכל היתרונות של המקום.
השם "זמן חלום" מגיע מהתרבות הילידית האוסטרלית, האבוריג'נית, בה החלום מבטא זמן שהוא מחוץ לזמן, את התקופה בה נברא העולם או את תקופת האבות. האבוריג'נים משתמשים בטקסטים מגוונים כדי להיכנס אל זמן החלום ולהתקרב אל הנצחי.

הבקתות וכל העיצוב בהן בנויים בעבודת ידו של שמואל, שיחד עם זוגתו ליהי מפעילים את הספא המעולה בחצר. כל בקתה עם האופי והייחודיות שלה, כל אחת עם הפינה שלה. הספא הוא מתחם בפני עצמו אותו אפשר לשכור ליום שלם, או לבקש טיפולים מידיהן הנעימות של המארחים. הנוף פה משגע ומומלץ להוסיף עוד קצת בתשלום עבור ארוחת הבוקר העשירה והמושקעת.
טיפולים מכל הלב, לגונה בכפר,
טיפולים מכל הלב, לגונה בכפר, באדיבות המקום
לגונה בכפר: השמורה הביוספרית
כשמטפלים בוחרים להקים צימרים, זו לא בחירה שנובעת מהחיפוש אחרי שורת הרווח. כשמטפלים בוחרים להקים צימרים הם רוצים לתמוך באהבתם הגדולה לטיפול, להעמיק את הרצון שלהם להעניק ולתרום לשלוותם של אנשים רבים ככל שניתן. זו איננה תאוות הממון שמנחה אותם אלא דווקא הרצון להיטיב. כאלה הם ליהי ושמואל מ'זמן חלום', כזו היא גילה מ'לגונה בכפר'.

בחצר ביתה במושב שקף היפה, בין ההרים למדבר, בנתה גילה צימר תכלכל מעץ שיבטא את רצונה להביא מזור לעולם. הצימר כולו מושקע ומטופח, בחצרו בריכת שכשוך שהעניקה למקום את שמו. גילה שמחה להוסיף טיפולי בריאות וטיפולים לנשמה, לחווית האירוח המלבבת.
פירות ושקדים על השולחן, צמחי תה מהגינה ומסלולי הטיול בטבע המקיף את המושב. אלה כל החומרים שמרכיבים חופשה זוגית נינוחה ונעימה.
צימר וספא יין בזכרון יעקב,
צימר וספא יין בזכרון יעקב, באדיבות המקום
ימה: ספא היין הראשון בישראל

על הצוק של זכרון, מעל הים התיכון, ניצבות יחידות האירוח יפיפיות וחדשות בשם ימה, כלומר - לכיוון הים או לכיוון מערב. הצימרים אכן צופים לכיוון הים התיכון, וזוכים מן הנוף המרהיב.

ימה הוא ספא היין הראשון בישראל. בטיול לדרום האמריקה התוודע עמית, מסאג'יסט ופיזיותרפיסט, לרעיון של טיפולים בעזרת יין - וינותרפיה. לאחר שהשקיע מחשבה רבה ובדיקות בנושא, החליט ביחד עם אישתו המעצבת להקים ספא יין כזה בישראל. זכרון יעקב, מושבה שהוקמה על בסיס כרמי היין המקומיים, היא מיקום משובח לשילוב הזה. האירוח מבטיח את אחד הנופים היפים בארץ, יין משובח ואת האפשרות להירגע ממש במרכז הארץ.
ג'קוזי עם נוף ללבנון בצימר וספא עוד טיפה,
ג'קוזי עם נוף ללבנון בצימר וספא עוד טיפה, באדיבות המקום
עוד טיפה: מים מתוקים לנשמה

את הצימר הקטן עוד טיפה בנה דן עבור הדר, תרפיסטית ומטפלת במים. קומת הקרקע של הבית מכילה כולה בריכה מחוממת שכמעט נשפכת אל תוך הקירות. מסביב לבריכה נשארה רצועה צרה ובה ריהוט לישיבה נינוחה מסביבה. כשאורחים מזמינים את הצימר הבריכה עומדת לרשותם והם יכולים גם להזמין טיפולי מים אצל הדר המנוסה.

במעלה המדרגות הצרות, בקומה השלישית והעליונה, שוכן הצימר הקטן. החדר מכיל מיטה זוגית, ג'קוזי, מטבחון וחדר מקלחת. כגודלו של החדר, כך גודלה של המרפסת לצידו, המצוידת בנדנדת עץ גדולה בה יכול זוג לבלות את יומו מול המראה המרהיב צפונה.
ב'עוד טיפה' לטיפולי המים יש מחירון, אך לשימוש בצימר אין. הדר ודן מאמינים כי פרנסתם תגיע גם אם יאפשרו לאורחים לבחור כמה להשאיר עבור האירוח. כך הם מאפשרים לכל אדם לצאת לחופשה, וזו מטרה ראויה בעיניהם.


תוכן מומלץ לעיון: צימרים בגולן, צימרים באמירים, צימרים ברמות, צימרים בראש פינה
מאמרי מערכת