אטרקציות בתל אביב לנוער

במקום להשתעמם בבית אחר הצהריים או להיות מול מסך הסמארטפון במשך שעות, יש לכם הזדמנות לחוויה אחרת, מיוחדת, מרעננת ומעשירה – אטרקציות בתל אביב לנוער.


יובל חרמון | 21.2.2019
יתרון מהותי - לגדול בתל אביב; נוער שגדל בתל אביב חשוף לסביבה עשירה ומשכילה, בין היתר באמצעות האטרקציות השונות שיש לעיר להציע. מצאנו עבורכם מדגם לכמה מהן.

זוזו – תיירות מוטורית
סיור על סגווי או סיורים אחרים ברחבי העיר, עם מדריך צמוד לשעתיים. הפעילויות מתאימות למשפחות, זוגות וילדים ומתקיימות כל ימי השבוע מ- 10:00 – 17:00 בתיאום מראש.
תוכלו ליהנות ממגוון סיורים, סיור סגווי בנמל תל אביב ופארק הירקון, סיור לאורך טיילת תל אביב, סיורי אופניים בתל אביב.
הסגווי מוגבל מגיל 16 ומעלה, מתאים לטווח המשקל בין 45-130 ק"ג וסיורי האופניים מודרכים ומוגבלים מגיל 12 ומעלה. בנוסף, מסלולי הסגווי המוצעים בתל אביב, מתקיימים גם על גבי אופניים.

לפרטים נוספים על הסיור כנסו ללינק > https://bit.ly/2GVIcQf

להזמנות ופרטים נוספים התקשרו לטלפון: 072-3948135

זוזו תיירות
זוזו תיירות

גלריה נוזהא - גלריה עירונית לאמנות נוער
גלריה נוזהא מוקדשת לאמנות לנוער. מציגים בה, יוצרים צעירים עד גיל 20 וכן יוצרים ותיקים העוסקים בנושאים הקשורים לעולמם של בני הנוער בתל אביב-יפו.
בגלריה מוצגות תערוכות מתחלפות המשקפות את העשייה של אמנים צעירים בתחומים מגוונים שבהם: ציור, פיסול, הדפס, רישום, צילום ואופנה. עבודות הווידיאו, הנט ארט והסאונד, מוצגות בחלל אקוסטי ה – יוטיוב.

הגלריה ממוקמת במרכז למנהיגות נוער, לב יפו.
פתוח - ב'-ה' - 20:00-17:00.
לבירורים ופרטים התקשרו לטלפון : 03-822870

בית הפסיפס
בבית של יוסי לוגסי יש פסיפס במקום שטיחים, פסיפס במקום תמונות. כבר למעלה מ–30 שנה שלוגסי יוצר פסיפסים בדירתו הקטנה שביפו. עד היום הכין באהבה וכשרון 500 דיוקנאות שמכסים כל פיסת קיר בביתו וכל פינה במרפסת. לוגסי מקדיש את יצירתו לגדולי מדינת ישראל והעם היהודי.

מה תמצאו על קירותיו: כל ראשי הממשלות, הנשיאים והוגי המדינה (בתוספת קיבעון מיוחד על בן–גוריון והרצל שמככבים בכל פינה); מקדש קטן ועגמומי לעפרה חזה ואילן רמון; פינת קדושי השואה; פסיפס המכונה "בית אל האבל" המדמה את השתקפותה של המדינה מטלסקופ החלל; זמרים ואמנים; גיבורי מלחמות ישראל; סיפורים תנ"כיים; משוררים, מרגלים ורבנים.

ללא תשלום.
תיאום מראש- הביקור בתאום מראש ולקבוצות מאורגנות של כ-20 איש.

בית הפסיפס
בית הפסיפס
המתחם המדובר ביותר בתל אביב, עם קונספט חדשני של מרכז קניות המשולב בתוך פארק וגנים ירוקים, עם שוק אוכל צמוד. בתוך הבתים האירופאים, שעברו שימור קפדני, התמקמו חנויות מותגים ומעצבים, מסעדות ובתי קפה. מגוון החנויות רחב ותוכלו למצוא כאן סחורה איכותית בתחום הביגוד וההנעלה, ציוד הטיולים, התכשיטים והקוסמטיקה.

מרכז המבקרים - מספר את סיפור המושבה, ובבית הבד הטמפלרי, שהשתמר במצב מצוין, יש מיצג אור קולי מרענן בכיכובו של תומר שרון ובעלות סמלית.
במתחם מדשאות ובריכות נוי יפות שמקושטות בפרחי הנימפיאה בשלל צבעים. שלטי הסבר עם תמונות היסטוריות קובעו בקיר מרבית הבתים של המושבה, ומאפשרים לעשות סיור עצמאי מעמיק יותר במקום.

שרונה
שרונה
אטרקציות בתל אביב לנוער
ישנה דרך אחרת להיחשף אל העולם, מלבד הטלפון, והראנו לכם איך תל אביב יודעת לעשות זאת, בין אם להחכים בסיורי מדריכים כייפים על סגווי ובין להסתובב במתחם שרונה ועוד. באחד מימי השבוע, תנצלו את ההזדמנות לאטרקציה מהנה ואחרת משגרת השבוע. מבטיחים לכם שכבר שבוע אחרי, תרצו לנצל יומיים כאלה.
מאמרי מערכת