ילדים

בית העצמאות
בית העצמאות
ב-14 במאי 1948, ה' באייר תש"ח, נבחר מוזיאון תל אביב לאמנות, שהיה בעבר ביתו של ראש העיר מאיר דיזנגוף, לארח את טקס הכרזת המדינה. היום משמש המקום כמוזיאון היסטורי לתולדות ההכרזה ההיא, תחת השם בית העצמאות. הביקור מתחלק לשני חלקים, הראשון כולל הסבר מלווה בתמונות וסרט באורך רבע שעה העוסקים בהקמת תל אביב ובפועלו של דיזנגוף. החלק השני מתקיים באולם הכרזת העצמאות.
הגן הבוטני של קיבוץ עין גדי
הגן הבוטני של קיבוץ עין גדי
קיבוץ עין גדי הוא חלק מנווה עין גדי והוא הגן הבוטני היחיד בעולם שבני אדם חיים בתוכו. לא רק המדבר סביב הופך את פינת החמד הזו למקום רענן ומזמין, גם בזכות עצמה היא אחד מהמקומות היפים בארץ. הניגוד שבין הנוף המדברי והצחיח שמסביב מול נווה המדבר הזה- מעתיק את המילים מהפה.
עיזה פזיזה - משק צבן
עיזה פזיזה - משק צבן
במושב טל שחר, למרגלות הרי ירושלים, בלב כרמים מוריקים ושדות חקלאיים, יש פינת חמד ובה משק משפחתי הכולל דיר עזים שמח ופורה, מחלבה קטנה וחנות בוטיק. החוויה המקומית תכלול סיורים לימודיים, סדנאות להכנת גבינה (כל משתתף מכין גבינה בעצמו) ואפשרות ליהנות ממוצרי המחלבה.
מרכז מבקרים איגודן
מרכז מבקרים איגודן
ביקור במרכז איגודן, הרואה עצמו מחויב להנחלת הערכים של חיסכון במים והסבת המטרד למשאב והרחבת החינוך הסביבתי, תחת הכותרת: "מחזירים לטבע באהבה".